Demolition Derby Multiplayer

ücretli strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 171,31 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Destruction Crew

Demolition Derby Multiplayer indir. Yardımcı Programlar ve Araçlar kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Sadece harika özelliklerden bazıları:

- Gerçek zamanlı çok oyunculu (rastgele rakipler)

- Arkadaşlara özel çok oyunculu maçlar

- Uygulama çevrimdışı

- Kendi arabanı seç

- Birden fazla park / arena

- Övünme hakları - seviye yukarı ve rozet kazanma

- Gerçekçi enkaz ve hasar simülasyonu

 

Çeşitli otomobillerden ve parçalardan seçim yapın ve dünya çapındaki dünyadaki yıkım derby rakiplerine karşı anında oynamak için Oynat düğmesine basın. Oynamak kolay, ancak zafer için yolunuzu parçalayıp, yıkım derbi şampiyonu olunca emniyet kemerlerinizi bağlayın.

 

çok oyunculu Demolition Derby yarış oyunu - gerçek zamanlı olarak rakiplerini çevrimiçi oyna! Hemen ücretsiz olarak arkadaşlarınıza ve rakiplerine karşı indirin ve oynayın.

Sadece (rastgele) oyunculara karşı oynamakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşlarınıza, ailenize veya rakiplerine karşı kendi özel maçlarınızı da kurabilirsiniz. Bir oyuncu ilk önce ana menüden HOST seçeneğini seçerek özel bir eşleşmeyi seçmeli ve ardından tercih edilen parçayı seçmelidir. Ev sahibi, özel eşleşmeye katılmak için arkadaşlarla paylaşılabilecek bir LOBBY ID alır. Diğer oyuncular artık ana menüden JOIN'i seçebilir ve maçı birleştirmek için LOBBY ID / CODE girebilirler.

Demolition Derby Multiplayer indir